На Харківщині через обстріли горіло велике поле пшениці

2341

За добу з 3 по 4 липня 5 пожеж, спричинені ворожими обстрілами, трапились в Харківському районі , 2 - в Ізюмському та 2 — в Чугуївському районах  області, а також у Шевченківському районі Харкова. Горіли будівля навчального закладу, СТО, триповерховий житловий будинок, господарча споруда, гараж, а також хвойна підстилка, суха трава та пшениця. Про це повідомили у Головному управлінні ДСНС Україні в Харківській області.

Так, о 15:38 рятувальники залучались на гасіння пожежі в триповерховому приватному житловому будинку в с. Слобідське Харківського району. Площа пожежі складала близько 300 кв.м. До ліквідації пожежі було залучено 4 одиниці техніки та 20 чоловік особового складу ДСНС.

О 17:15 рятувальники виїздили на гасіння пожежі, що сталася внаслідок ворожого обстрілу на території Барвінківської територіальної громади Ізюмського району. Горіло поле пшениці на площі 30 га. До ліквідації пожежі був залучений підрозділ ДСНС з селища Барвінково.

О 18:05 внаслідок обстрілу сталася пожежа в будівлі СТО, що в селищі Циркуни Харківського району. Площа пожежі складала близько 500 кв.м. До ліквідації пожежі було залучено 3 одиниці техніки та 15 чоловік особового складу ДСНС.

Сьогодні вночі внаслідок ракетного обстрілу сталася пожежа в будівлі навчального закладу, що в Шевченківському районі міста Харкова. Триповерхова будівля зазнала серйозних руйнувань. Площа пожежі склала близько 60 кв.м.