А завтра була війна. Харків'янка в день янгола отримала надзвичайний подарунок (фото)

7676
Герої новин GX навіть під час війни дарують радість один одному.


"А завтра була війна..." саме цими словами можна описати знайомство двох наших читачок і героїнь новин GX, журналістки й художниці Олександри Суфіянової та Ольги Василевич. Доля надіслала їм багато випробувань, деякі з них стали спільними. Але той день став відправним у їхній дружбі - напередодні війни у бібліотеці, що розміщена в шістнадцятиповерхівці, яку знищив ворог у перші дні війни, відбулася перша виставка робіт відважної художниці Олександри Суфіянової. Там жінки й познайомилися.

Роботи авторки було втрачено, але згодом відновлено небайдужими людьми, а ще декілька картин вціліли та постали з попелу, як і сама Північна Салтівка (яку наразі відновлюють будівельники, волонтери та її мешканці)...  

"Я люблю дарувати картини друзям. Я потім ходжу до них в гості та радію, що в них гарна домівка", - розповіла з посмішкою Олександра.

Написати та подарувати картину Ользі Василевич авторка вирішила вже давно. Вона знала долю мужньої жінки, яка для близьких зробила та робить дуже багато добрих справ. Але справжнім дивом стало, що ця картина потрапила до Ольги саме на день її янгола-охоронця.Саме так, як і хотіла авторка - тепер картина буде ніби оберіг з посиланням миру та перемоги нашому краю.

До речі, напередодні Ольга привітала з днем народження свою онуку. Тому фото з картиною вийшло святковим.

Очі повні добра, суму та надії. Ольга пообіцяла зустрітися з авторкою та особисто сказати "Дякую!" 

Фото: GX, Наталія Бойченко


Читайте також: