За його словами, партія УКРОП зараз працює над створенням місцевих організацій.
Віталій Купрій зазначив, що до створення партії патріотів підштовхнула необхідність зміни системи влади в країні - адже за останні півтора року змінилися тільки особи вищих керівників. Система залишилася колишньою, завдяки чому влада продовжує сьогодні діяти так само, як і в часи Януковича - намагаючись маніпулювати громадською думкою, законністю і парламентом.
«Ми стали помічати, що відбувається підміна текстів законопроектів: на нараді фракції голосуємо за одне, а на засіданні ВР бачимо вже інший текст. Дають підписувати те, що попросив президент України Петро Порошенко. З нас зробили бездумних, маріонеткових кнопкодавів. Я, наприклад, не став голосувати - в якості протесту - за закон про бюджет, так як вважаю, що людей обклали абсурдними податками, навіть не спробувавши наповнити бюджет за рахунок боротьби з корупцією», - зазначив Купрій.
Член політради кропу вважає, що зміни до Конституції, запропоновані президентом, несуть небезпеку переформатування територіального устрою України, обмежують права людей і повноваження місцевої влади.
«Обурюють, приміром, норми, що надають президенту право розпускати місцеві ради, які порушують Конституцію, а префектам - зупиняти рішення місцевих рад без рішення суду. Це дає найширші можливості для корупційних дій. Те, чого не зробили ні Янукович, ні Кучма, тепер роблять нинішні влади», - заявив Купрій.
Що стосується майбутнього устрою місцевих організацій, то Купрій повідомив, що нікого з Києва в якості їх керівників та членів нав'язувати не будуть. Координатором створення регіональної організації партії УКРОП в Харківській області призначений Віталій Мірошников.
«Ми сподіваємося на патріотів на місцях, не будемо нікого нав'язувати з Києва. Шукаємо тих, хто може самоорганізуватися, адже у нашої партії немає вождів. Ми вважаємо, що «вождімз», та й інститут президентства в цілому себе зжив. Потрібно переходити до обмеження влади президента, як це відбувається в європейських демократичних країнах. Як приклад можна взяти Німеччину. І не треба боятися змінювати владу. І давайте зробимо народним депутатам каденцію на рік, щоб вони боялися байдикувати. А то зараз виходить так, що потрапила людина в парламент, і виборці його не бачать всі п'ять років», - вважає Купрій.
Політик запевнив, що за підтримки суспільства, спираючись на середній клас і правоцентристську ідеологію, УКРОП зможе зайти до місцевих рад: «У нас вже є потужна підтримка на місцевому рівні в деяких областях. Якщо говорити про Схід України - то це Дніпропетровська і Запорізька області».
Ще одне завдання - об'єднати у Верховній Раді близько 30 депутатів у міжфракційну групу УКРОП. «Положення в парламенті нестійке, і маючи навіть невелику згуртовану групу, ми зможемо ставити питання відставки прем'єра, генерального прокурора та прийняття механізму імпічменту президента», - вважає Купрій.
УКРОП намір «урівноважити владу», але для цього об'єднанню необхідна підтримка суспільства.
«Ми хочемо, щоб наша партія була чистою. Ми не будемо брати в неї перефарбованих функціонерів з Партії регіонів і КПУ», - заявив член політради кропу.
У свою чергу Віталій Мірошников зазначив, що в області буде створено мережу громадських приймалень. Це допоможе людям вирішувати їхні проблеми. Крім того, вже зараз, хоча йде тільки підготовча робота до проведення установчої конференції регіональної організації, є плани представити кандидатів у заходи в деяких містах - в обласному центрі і на рівні районів.
Присутні на зустрічі харків'яни задавали питання, що стосуються майбутнього устрою партії, процедури вступу до неї, а також розповіли про свої насущні проблеми. Зокрема, порушувалося питання про те, що в місті масово відключають радіоточки проводового радіо - нібито через небажання приватних структур виконувати свої обов'язки по ремонту радіомереж. Купрій пообіцяв, що як народний депутат розбереться в цьому питанні.