П'ять золотих від харківських плавців

2115
На минулому в Дніпропетровську Кубку України з плавання харків'яни завоювали п'ять перших місць.

Переможцями в окремих дисциплінах стали Марина Колесникова, який не було рівних на дистанціях 100 і 200 метрів на спині, Ілля Тесленко, який виграв дистанцію 200 метрів вільним стилем і 200 метрів комплексним плаванням, а також Дарина Степанюк, яка зайняла перше місце на дистанції 50 метрів вільним стилем .

Крім цього, в активі харківських плавців ще три срібні нагороди. Вже згадана Степанюк посіла друге місце на дистанції 100 метрів вільним стилем, Валерія Тимченко була другою на 800-метрівці вільним стилем, а Анастасія Малявіна виграла "срібло" на дистанції 200 метрів вільним стилем.

Всього в розіграші Кубка країни з плавання взяли участь 387 спортсменів з 14-ти областей України.