Нові успіхи харків'ян

1828
Харків'янка у другий рік поспіль виходить у чвертьфінал турніру в Цинциннаті.

Харківська тенісистка Еліна Світоліна пробилася до чвертьфіналу престижного турніру WTA Premier 5 в Цинциннаті (США). Для цього їй знадобилося 63 хвилини.

В 1/8 фіналу харківська спортсменка розгромила 39-у ракетку світу - француженку Каролін Гарсія з рахунком 6-0, 6-3.

За вихід у півфінал Еліна Світоліна посперечається з сьомою ракеткою турніру Люсі Шафаржовой з Чехії. Матч пройде в 22:00.

Ще дві перемоги здобули харків'янки в парних розрядах на турнірах ITF. Про це повідомили в Департаменті у справах молоді та спорту ХОДА.

Анастасія Васильєва в парі з Андреа Гаміз з Венесуели виграла турнір в німецькому місті Хехінген. У фінальному матчі з рахунком 4:6, 7:6, 10:3 дівчини обіграли німкеню Вівіан Хайс і Катарину Ленерт з Філіппін.

На рахунку у харківської спортсменки, це вже 20 парний титул ITF.

Також дебютний титул ITF завоювала і 17-річна Анастасія Шошина. У парі з полячкою Ольгою Брозда обіграли суперниць з Голландії Чайенн Евійк і Розалі Ван Дер Хоек з рахунком 7:6, 3:6, 10:6. Турнір проходив в іспанському місті Лас-Пальмас.