Ще 9% не взяли б участі в голосуванні і 10% не змогли визначитися. Про це свідчать результати соціологічного дослідження, проведеного з 14 по 24 лютого 2015 року Київським міжнародним інститутом соціології
Трохи більше половини населення України - 52% - вважають, що зробити російську мову другою офіційною мовою потрібно тільки в тих місцевостях, більшість населення яких цього хоче. Позицію, що російську мову треба усунути з офіційного спілкування, і позицію, що російську мову треба зробити другою державною мовою в Україні, підтримують приблизно рівні частки опитаних - 21% і 19% відповідно.
Згідно з результатами опитування частка тих, хто вважає, що російську мову треба зробити другою державною мовою України, суттєво зменшилася: у 2013 році таких було 27%, а в 2015 році стало 19%.
На сході та півдні України більше прихильників надання російській мові статусу другої державної, ніж на заході і в центрі. Однак у західному та центральному регіонах більше прихильників усунення російської мови з офіційного спілкування на всій території України.
Фото: obozrevatel.com