Харків'яни позбавляються мільйонів через пристрасть

2799
Чим загрожує любов до азартних ігор.

У поточному році українці витратили на відеоігри $143, 6 млн, тим самим відправивши нашу країну на 45-е місце в рейтингу «Топ-100 країн за доходами від онлайн ігор». У дослідженнях враховували дані від продажу обладнання, доходи від азартних ігор і ставок на спорт. До слова, торік витрати співвітчизників на онлайн - ігри були меншими і становили $ 118 600 000.

Судячи з нинішнього рейтингу, всього світові геймери витратили на комп'ютерні іграшки $ 915 млрд. Це в 155 разів більше, ніж річний бюджет України. Найбільше ігровою залежністю страждають китайці. Місцева ігрова індустрія заробила на своїх адептах $ 22,2 млрд, обігнавши США на $250 млн. У першій десятці також опинилися Японія, Південна Корея, Німеччина, Великобританія, Франція, Канада, Іспанія та Італія. Серед країн Східної Європи по заробітках на відеоіграх лідирують Росія, Польща та Румунія.

Деяким харків'янам довелося випробувати всі переваги ігрової залежності на особистому досвіді.

«У нас через це розвалилася сім'я. Після того, як чоловік програв квартиру в казино, я забрала дітей і пішла від нього», - зітхає Марина.

«А мій хлопець до такої міри пристрастився до комп'ютерної гри, що спочатку просто грав, потім почав вкладати в неї гроші, а через пару років почав на ній заробляти. Але це смішні гроші, він навіть себе на них утримувати не може, при цьому цілодобово сидить за комп'ютером», - знизує плечима Тетяна.

Психологи розповідають: перш ніж вилікувати геймера, потрібно зрозуміти, чи є у нього залежна поведінка або пристрасть до ігор - звичайне заміщення. Найчастіше залежність від комп'ютерних ігор розвивається на благодатному грунті інших комплексів.

«Як варіант - це може бути боязнь соціальних контактів, брак любові в сім'ї, страх знайомитися з протилежною статтю, і тоді людина, наприклад, починає грати в танки. У психологів є свої методи лікування таких залежностей, найчастіше її переводять в інше, більш позитивне русло, той же спорт або ще якісь нешкідливі захоплення», - розповіла «ГХ» психолог Ірина Шевченко.

Також читайте: