Незважаючи на те, що мобільний телефон сьогодні є у кожної бабусі і дитини, стаціонарні домашні апарати теж не втрачають актуальності. За статистикою «Укртелекому», власники домашніх телефонів по всій Україні щомісяця виговорюють більше 500 000 годин. Побити рекорди балакучості примудрився абонент з Харкова.
«При зведенні статистичних даних виявилося, що одна людина виговорила за останні три місяці найбільшу кількість часу - аж 6200 хвилин! Якщо перерахувати на дні, абонент витрачав на розмови по 70 хвилин в день. Як виявилося, людина живе в Харкові», - поділилися з «ГХ» у прес-службі «Укртелекому».
Ім'я і навіть стать телефонного фаната в офісі оператора не розголошують. Але натякають: ймовірно, це була жінка.
Тим часом, харків'яни зізнаються: домашні телефони, у кого і є, включені на всякий випадок. Користуватися ними майже не доводиться. Всі розмови ведуться по мобільному, а то і зовсім - в соцмережах.
«Бувають дні, коли говорити по телефону доводиться дуже багато. По-перше, по роботі, ввечері телефоную батькам - це хвилин 15 розмови, а якщо зателефонувати подругам, можна і годину проговорити. А як таких подружок декілька, і всі вони вирішать поспілкуватися в один день - це навіть дратує, але терплю», - розповідає Марина.
«Не люблю розмовляти по телефону. У мене пішло відторгнення до нього роки три тому - була важка робота, багато говорила по телефону. Після цього буквально в один день як відрізало - до істерики, не могла змусити себе відповісти на дзвінок. Потім злегка попустило, але в цілому піднімати трубку або когось набирати досить важко, наче через силу. Віддаю перевагу переписці в соцмережах», - ділиться Анна.
«Я теж більше переписують в мережі. Розмова по телефону займає мінімум часу і то по необхідності», - каже Юрій.