Харків'яни позбудуться від залежності

2373
Городяни позбудуться звичної радості.


Українці проводять біля екранів 38 годин на тиждень. Про це свідчать дані звіту Consumerlab TV & Media Report, проведеного шведською компанією Ericsson.

При цьому, згідно з результатами дослідження, на перегляд фільмів, серіалів і телепрограм українці приділяють більше 6 годин на тиждень. Весь інший час наші співгромадяни присвячують перегляду трансляцій різних заходів, освітнім і спортивним програмам.

Також соціологи з'ясували, що люди у віці від 35 до 59 років проводять біля екранів в два рази більше часу, ніж громадяни вікової групи від 16 до 34 років.

При цьому кожен десятий українець планує назавжди відмовитися від перегляду телевізора. Експерти компанії Ericsson визначили, що 12% українців збираються припинити дивитися телевізор, а ось 70% респондентів повідомили, що ніколи не відмовляться від телевізійного контенту.

«У мене телевізор уже кілька років як перейшов у розряд меблів. Варто поки, а дивлюся його раз на тиждень, коли влаштовую прасування. Та й то більше подобається дивитися фільми в інтернеті, там хоч реклами немає», - розповіла «ГХ» Надія.

«Практично не дивлюся ТБ - хіба що випадково« зачеплюся »за щось. Чоловік дивиться дуже багато - я цей фоновий шум не сприймаю. Мені просто нецікаво. Якби телевізор з дому пропав - була б рада», - ділиться Анна.

«Ми коли робили в квартирі ремонт, першим ділом купили телевізор. Не розумію, чому люди від нього відмовляються. А як же передачі різні? Та й новини з ранку не завадять», - каже Ірина.

Тим часом психологи запевняють, що від перегляду телевізора більше шкоди, ніж користі.

«Хоча телебачення саме по собі може бути і корисно, але з того, як зараз контент підноситься каналами, користь витягти неможливо, - впевнена психолог Наталя. - Телевізійна залежність - показник відсутності реальних інтересів в житті. Крім того, «що розмовляє ящик» завжди створює ілюзію спілкування, активного життя. Позбутися від такої залежності можна тільки зусиллям волі».

Також читайте: