Лабораторія молекулярної діагностики і клітинних біотехнологій «Вірола» протягом 20 років надає городянам якісні медичні послуги, які відповідають усім європейським стандартам.
Одним з основних напрямків діяльності лабораторії «Вірола» є лабораторна діагностика.
Лабораторія оснащена висококласним медичним обладнанням, яке дозволяє отримувати точні дані про стан здоров'я пацієнта і якісно діагностувати захворювання. А точна і своєчасна діагностика захворювання на ранніх стадіях - це гарантія ефективного лікування та швидкого успішного одужання.
Все обладнання лабораторії «Вірола» проходить метрологічний контроль. Крім цього раз на три роки лабораторія проходить атестацію.
Лабораторія «Вірола» надає широкий спектр послуг у сфері клінічних досліджень. Зокрема, тут можна здати аналізи на бактеріальні та вірусні інфекції, гормони, гепатити, демодекоз, гельмінтози, протозойні інвазії, мікози, інфекції, що передаються іксодових кліщів, аутоантитіла і онкомаркери. Також клієнти можуть пройти імунологічні, біохімічні та клінічні дослідження, діагностику діабету та ревматоїдних захворювань.
Крім лабораторних досліджень, тут можна отримати консультацію у ендокринолога та гастроентеролога.
Вся діяльність лабораторії «Вірола» побудована на принципі індивідуального підходу до кожного клієнта.
Лабораторія здійснює прийом клієнтів у двох відділеннях.
Головний офіс лабораторії «Вірола» розташований за адресою: вул. Корчагінців, 58, ХМАПО, 7 поверх.
Дні і час прийому: понеділок - п'ятниця з 9.00 до 17.00.
Філія №1 знаходиться на вул. Сумська, 17.
Дні і час прийому: понеділок - п'ятниця з 9.00 до 17.00; субота - з 9.00 до 13.00.
Телефон для довідок: (057) 711-02-85
Клініко-діагностична лабораторія «Вірола» створена в 1996 році. На той момент це була одна з перших лабораторій в місті Харкові, в роботу якої була впроваджена ДНК-діагностика (ПЛР) бактеріально-вірусних інфекцій.
Крім лабораторного, «Вірола» має у своєму складі науковий відділ - Лабораторію клітинних біотехнологій, яка спільно з ХМАПО має великий досвід роботи в галузі досліджень стовбурових клітин дорослого організму.
Такими клітинами є стовбурові (стромальні) клітини кісткового мозку і жирової тканини, вивчення і застосування яких не стикається з етичними, інфекційними та імунологічними проблемами, які виникають при застосуванні ембріональних і фетальних стовбурових клітин.
На базі лабораторії «Вірола» вперше у світовій науці були розроблені методи по диференціюванні стромальних клітин кісткового мозку в клітини підшлункової залози, які продукують інсулін. У модельних дослідах трансплантацією цих клітин вдалося повністю відновити функцію підшлункової залози при експериментальному діабеті та функцію печінки при ураженні чотирьоххлористим вуглецем.
Вперше в Україні тут були розроблені методи виділення, розмноження і диференціювання стромальних клітин кісткового мозку миші і людини в інші види тканин. Під дією специфічних індукторів були отримані нервові клітини, кардіоміоцити, клітини печінки, клітини репродуктивної системи.
За результатами наукових досліджень лабораторією було видано 4 методичних рекомендації, отримано 15 патентів, опубліковано більше 50 наукових статей у вітчизняних та зарубіжних журналах.
Лабораторія «Вірола» бере участь у міжнародному контролі якості Prevical і має відповідний сертифікат.