Активісти, які організували його, заявили, що, за їх інформацією, ХТЗ виробляє військову техніку, яка через треті країни поставляється в Росію.
До учасників мітингу вийшов генеральний директор ХТЗ Владислав Губін. Він повідомив пікетувальникам, що на заводі є кілька старих зразків військової техніки, але вони є власністю Міністерства оборони України. Нову ж військову техніку, а також деталі до неї, ХТЗ не виробляє.
Також пікетувальники зробили зауваження з приводу того, що на фасаді адмінкорпусу заводу немає українського прапора. Заводчани надали активістам драбину, за допомогою якої прапор, принесений пікетувальниками, був вивішений.
Керівництво ХТЗ надіслало відкритий лист Президенту України з проханням розібратися з ситуацією.
«Просимо Вашого втручання в ситуацію, яка загрожує зупинкою одного з найбільших і найдавніших підприємств міста Харкова - Харківського тракторного заводу. Сподіваємося на Вашу допомогу - як безпосередню, так і через підпорядковані Вам правоохоронні органи», - йдеться у відкритому листі на ім'я Петра Порошенка.
Автори документа стверджують, що підприємство стало об'єктом рейдерської атаки.
«Наше підприємство сьогодні стало об'єктом рейдерської атаки з боку людей, які називають себе представниками «Сотні Лівої». Нахабство, з якою вони з'явилися на територію нашого заводу і намагаються привласнити собі повноваження правоохоронних органів, що є дуже серйозним сигналом, який може стати каталізатором зростання соціальної напруженості в Першій столиці», - йдеться в листі.
Автори документа відзначають, що підприємство є сумлінним платником податків і роботодавцем, а акціонерами ХТЗ є компанії із Західної Європи.
«Ми просимо Вас як нашого президента і головнокомандуючого Збройних сил України не дати перетворити Харків в Мукачеві через те, що люди зі зброєю хочуть підмінити силу права правом сили», - йдеться в листі.
Фото: соцмережі