У Харкові введуть обмеження на свята

1297

У Харкові напередодні Великодня введуть обмеження на відвідування кладовищ. Деякі з них будуть повністю закриті. Обмеження також діятимуть під час поминальних днів. Про це повідомили у міській раді.

Причина – висока мінна небезпека. Зокрема, вже закритий для відвідування цвинтар №17, який розташований біля Окружної дороги (зі сторони Північної Салтівки).

«Харків’яни знатимуть, які кладовища можна відвідувати, а які - поки що ні. Є небезпека, що на деяких кладовищах залишилися міни та снаряди», - зазначив Харківський міський голова Ігор Терехов.

Заборона на відвідування кладовищ також діятиме у громадах Харківській області, на території яких велися бойові дії. Про це повідомив начальник обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.

Довідка. Великдень цього року святкуватимуть 16 квітня. 25 квітня – Радониця (Проводи), в цей день заведено відвідувати кладовища. Другий тиждень після Великодня, який в українській традиції є поминальним за померлими родичами.

Нагадаємо, зараз більш ніж половина території області вважається потенційно небезпечною через боєприпаси, міни та інші вибухонебезпечні предмети. 

Які вибухонебезпечні предмети найчастіше залишає по собі ворог - читайте тут.

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал: GX - Новини Харкова 

Читайте також: