Правнучка видатного харківського архітектора з сумом розповіла, як руйнуть його спадщину

3339
Сьогодні, 1 липня, в Україні святкують День архітектора.


Цьогоріч у День архітектора України з болем ми дивимося на зруйновані житлові будинки та історичні пам'ятки, які створювали геніальні архітектори. Під час війни рашисти методично їх знищують, обстрілюючи наші міста. Але ми вистоємо, переможемо навалу російської орди, заново відбудуємо і відновимо все зруйноване. Адже у нас стільки прекрасних архітекторів, у нас стільки друзів по всьому світу! Віримо нас не залишать віч-на-віч з нашою бідою - нам обіцяли.

Правнучка Олексія Миколайовича Бекетова – Олена Федорівна Рофе-Бекетова (громадська активістка, керівник одного з напрямків Благодійного фонду «Харків з тобою») з сумом розповіла про зруйновані історичні пам'ятки архітектури, створені її геніальним предком.


Зазначимо, ім'я академіка архітектури Олексія Бекетова знає практично кожен харків'янин. За його проектами у місті було зведено понад 40 будівель, два десятки з яких визнані архітектурними шедеврами у стилі класичної архітектурної школи та модерну. Детальніше про геніального архітектора читайте в історичних матеріалах "Город Х" за посиланням.

Колектив "Город Х" вітає всіх архітекторів України з професійним святом. Ми віримо, що ви спроможні відновити нашу країну, наш любий Харків та інші міста України.  

Фото та матеріали: Перший

Читайте також: