Юна харків'янка випустила кліп, у якому навіть президент з'явився (фото, відео)

5543
Талановита читачка GX Віталіна Бессонова здивувала та зачарувала рідне місто своїм подарунком до Великодня.


А ви знали? Свято Великодня триває зовсім не один день, як його зазвичай святкують, а 40 днів - до свята Вознесіння Господнього.  Саме у ці надзвичайні дні наша постійна читачка Віталіна Бессонова поділилася з редакцією GX та своїми друзями дарунком - прем`єрою пісні.

Цей твір для дівчини написала Алевтина Нюкало, записали пісню в місті Полтава, а кліп було знято у Харкові Андрієм Границею."Нарешті я вже вам її покажу", - з радістю написала Віталіна та подякувала усім, хто її підтримав та взяв участь у створення пісні й кліпу.

До речі, у кліпі знялись не тільки друзі, вчителі Віталіни з Харківського ліцея, її знайомий з позивним "Тризуб" (справжній військовий, який захищає наше місто), а ще й Президент України Володимир Зеленський та мер Харкова.

"У кліпі знялися усі, кого я люблю, - написала харківська зірочка. - Моя улюблена
Наталія Пахніна та мої друзі, до яких я їхала попри те, що у Харкові обстріли й все ще небезпечно, в моєму розумінні всі вони дуже героїчні (як і всі люди, які зараз мешкають у Харкові): Михайло, Віта-Віталіна, Радік, Ніка, Аліна, Іван... До речі, навіть Президент України Володимир Зеленський і мер Харкова є в моєму кліпі. А ще героїчні вулички мого Харкова. Крамниця з смачним хлібом і звичайно кава. Дякую моїм батькам що ви підтримуєте мене. Я всіх дуже кохаю!"

Віталіна додала, що пісня була зроблена до Великодня з надією на перемогу добра над злом. "ХРИСТОС ВОСКРЕС! СЛАВА УКРАЇНІ!" - підкреслила свій основний посил зірочка-виконавиця пісні "Моє Героїчне Місто" Віталіна Бессонова.

Нагадаємо, це не єдине привітання від нашої читачки - дівчина разом з новинним порталом GX та "Майстернею карамел і- Харків" вітала з Різдвом напередодні війни... А ще підміняла диригента оркестру МАСО "Слобожанський" Сергія Лихоманенка, який зараз з позивним "Маестро" захищає Україну. 

Фото, відео та матеріал: GX, архів Віталіни Бессонової, архів Сергія Лихоманенка
Читайте також: