Вони донатили свій талант і свою кров. Харківські артисти подарували свято надії (фото, відео)

3065
Напередодні річниці з дня відродження колектив ХТДЮ та їх колеги з Харківської філармонії подарували концерт-підтримки донорам та медикам.

А ви знали? Саме 20 жовтня в 1960 році Харківський театр для дітей і юнацтва відкрив свій перший після відродження театральний сезон. Колектив новинного порталу щиро вітає з річницею усіх причетних!

До речі, ХТДЮ, один із найстаріших театрів для дітей в Україні, був заснований у Харкові в 1920 році з ініціативи Вищої театральної школи (з 1933 року театр мав назву Театр юного глядача). Театр не лише зараз переживає складні часи, але кожного разу як птах-фенікс повстає з попелу.За свою столітню історію колектив пережив декілька відроджень, зумів відбуватися після пожежі, пережив у червні 1941 року евакуацію і нарешті відродився 20 жовтня у 1960 році.

Колектив ні під час пандемії, ні в жахливі часи війни не складає руки та продовжує свої виступи, готуючи прем'єри й підтримуючи українців виступами на різних локаціях Харкова та Харківщини.

Ось і зараз, в теплий і яскравий осінній день, яким видався 19 жовтня, колективи ХТДЮ та його друзі з Харківської філармонії вперше з початку повномасштабного вторгнення рф в Україну подарували радість людям з великим серцем - донорам крові та медичним працівникам Biopharma Plasma.
Театр напередодні свого дня народження подарував вдячному глядачеві запальну новелу з комедійної вистави "Дженнарен'єлло (Кохання по-італійськи)" у Biopharma Plasma Харків.Яскрава сімейна пара та їхній гість, кохання, пристрасть, вибухи емоцій і зброї тримали усіх присутніх у захваті до кульмінації події.
Магію сімейного життя можна порівняти лише з магією в руках фокусника - лауреата міжнародних конкурсів Юрія Уріцького.Не менш запальними були українські пісні та мелодії у виконанні артистів філармонії - лауреатки міжнародних конкурсів Альбіни Житеньової та заслуженого артиста України Василя Дмитренка.Зірковою гостею заходу стала видатна харків'янка - народна артистка України Ніна Шестакова, яка наживо співала не лише популярні пісні, а й нові твори зі свого репертуару.До речі, наступного року Ніна Іванівна відсвяткує 45-річчя роботи у Харківській філармонії."Дякую! Перемога за нами! Українська жіночка - Шестакова Ніночка!" - саме такими бадьорими та запальними словами закінчила свій виступ народна артистка України Ніна Іванівна Шестакова.

Артисти цього дня донатили не лише своїм талантом, підіймаючи настрій та заряджаючи харків'ян, а ще й долучилися до благородної справи - здали кров. До речі, у Ніни Іванівні - рідкісна група крові - перша негативна. Це був неоціненний вклад для підтримки наших захисників і усіх, хто потребує допомоги у наш важкий час."Я вперше співаю в медичному закладі, де люди здають кров. Не вагалася - одразу вирішила, після виступу здати кров і сама. У мене дуже рідкісна кров, і вона дуже потрібна, - наголосила Народна артистка України. - Здаю кров вперше. Вірю, ми задали настрою донорам. Здамо стільки, що вистачить на всю нашу неньку Україну. Вважаю це правильним кроком! Так що, українська жіночка - Шестакова Ніночка здає кров вперше, але не востаннє. Кров рідкісна, як і я! Слава Україні й Шестаковій Ніні".Тепло та з гумором ми спілкувалися зі справжньою народною артисткою України, адже головне не звання, а справи, якими людина себе відзначається на цьому світі.

Вслід за народною артисткою здавали кров й представники ХТДЮ, Харківської філармонії та колективу GX.А ще журналістка новинного порталу GX мала можливість привітати колектив Харківського театру для дітей і юнацтва з нагоди річниці створення театру та почути теплі слова надії з вуст адміністратора театру Марини Мілованової."Вірю! Ми неодмінно переможемо, адже на фронті нас захищають найкращі люди, й тил теж тримають найкращі люди. А сьогодні колектив ХТДЮ разом з представниками Харківської філармонії донатив кров і позитивні емоції для людей. Радо чекаємо усіх після перемоги і стінах нашого рідного театру!" - подробиць про захід додав головний режисер ХТДЮ Андрій Лебідь."Маю надію, наш захід сподобався, піднявся настрій й гемоглобін теж піднявся - ми задонатили позитивною енергією для усіх присутніх, а тепер ще й разом з колегами з Харківської філармонії задонатимо кров", - наголосив головний режисер ХТДЮ Андрій Лебідь.

Він разом з народною артисткою України Ніною Шестаковою та заступником директора з концертної діяльності Харківської обласної філармонії Артемом Манукяном цього дня відправили свою кров захищати Україну!

В той самий час журналістка GX почула слова вдячності від харків'янки-донора та дізналася, хто ще цього дня донатив кров.До речі, донорами плазми у цей день стали ще й працівники КП "Харківводоканал".З перших днів війни робітники підприємства не лише постійно подавали воду в домівки харків'ян, ремонтували наслідки ворожих обстрілів, а ще й возили й возять гуманітарну допомогу в гарячіші точки Харкова та Харківщини. Зокрема, GX неодноразово у своїх групах в соцмережах розміщав пости про героїчних волонтерів з об'єднання "Салтовчанин", які працюють у КП "Харківводоканал".Колектив новинного порталу GX ще раз вітає усіх наших друзів з Харківського театру для дітей і юнацтва зі святом! А ще дякуємо усім, хто тримає фронт і тил! Разом до перемоги! Все буде Україна!

Більше фото з заходу в альбомі на фейсбук-сторінці GX.Фото та відео: GX, Наталія Бойченко

Читайте також: