«Металіст 1925» другий тур поспіль зіграв у «суху» нічию

12302

«Металіст 1925» і «Чорноморець» не визначили найсильнішого у матчі 2-го туру Української прем’єр-ліги. Зустріч харківської та одеської команд на полі київського НСК «Олімпійський» голами не потішила – 0:0.

До перерви домінували одесити, але втілити у результат на табло свою ігрову перевагу не змогли. А в дебюті другого тайму гравці «Металіст 1925» отримали шанс на успіх – пенальті. Втім, Габелок на 54-й хвилині гри із 11-метрової позначки переграти Непогодова не зміг. До речі, страж воріт «Чорноморця» парирував пенальті вже у другій грі поспіль.

Наприкінці гри одесити знову помітно активізувалися, але зламати оборону харків'ян так і не змогли.

3 вересня у матчі 3-го туру УПЛ «Металіст 1925» побореться з «Ворсклою», а «Чорноморець» 4-го числа - «Інгульцем».

«Металіст 1925» – «Чорноморець» – 0:0

«Металіст 1925» (футболки сині): Мозіль, Шершень (Капінус 79), Безуглий, Курило, Рудавський, Мартинюк, Русин, Габелок (к), Бичек, Ременюк (Дмитренко 79), Борячук (Кравченко 79)

Запас: Сидоренко, Потімков І., Коваленко І., Жичиков, Потімков Ю., Вендел, Дудік, Пономар, Зубков

Головний тренер - Валерій Кривенцов

«Чорноморець» (футболки білі): Непогодов, Селін, Джеймс, Єрмаков, Салюк, Політило, Плакса (Гладкий 84), Бобко (к) (Кузик 72), Брагару (Філі 78), Наумець, Юсов (Штогрін 78)

Запас: Паст, Варакута, Суханов, Кравченко, Войтіховський, Литвиненко, Романов