Гол вихованця харківського футболу приніс надважливу перемогу збірній України (фото)

4528

Збірна України обіграла команду Ісландії (2:1) та вийшла у фінальний раунд чемпіонату Європи з футболу 2024 року. Ісландія вийшла вперед на 30 хвилині зусиллями Альберта Гудмундссона. Синьо-жовті на це відповіли у другому таймі голами Віктора Циганкова та вихованця харківського футболу, а нині гравця лондонського "Челсі" Михайла Мудрика. У матчі також взяв участь ще один вихованець харківської школу футболу - голкіпер Андрій Лунін. Наприкінці матчу він здійснив важливий сейв.

Фінальний раунд Євро-2024 відбудеться в 10 містах Німеччини з 14 червня до 14 липня 2024 року.

Суперниками України у групі E будуть Румунія (17 червня у Мюнхені), Словаччина (21 червня у Дюссельдорфі) та Бельгія (26 червня у Штутгарті).