Харківська команда здобула важку перемогу (відео)

4378

МСК «Харків» у матчі третього туру третього етапу чемпіонату України з футзалу серед команд Екстра-ліги здобув перемогу над клубом «Рятувальник» (Ромни, Сумська область). Харків’яни тричі поступалися у рахунку по ходу поєдинку, але в підсумку виграли з рахунком 4:3.

У складі харківської команди відзначилися Владислав Васильєв (33-га хвилина) і Владислав Сорокін (36-та хвилина). Ще два голи гравці рятувальника забили у власні ворота: Станіслав Носок (7-ма хвилина) та Олександр Колеснік (22-га хвилина).

Олександр Колеснік на 31-й хвилині також відзначився голом у ворота харків’ян. За рятувальник ще забили Денис Завгородній (6-та хвилина) та Дмитро Баранник (17-та хвилина)

МСК «Харків», набравши 30 очок у 16 матчах, посідає другу сходинку у групі «Центр» чемпіонату України.