Припинено фінансування харківського футбольного клубу "Металіст 1925"

12117

«АES Group» вимушена оголосити про припинення фінансування ФК «Металіст 1925». Причина - втрата всіх активів через повномасштабне вторгнення росії в Україну. Про це повідомив голова наглядової Ради ФК "Металіст 1925" Костянтин Валеулін.

"За півтора року війни компанія перенесла чотири ракетні атаки на свої активи. Але постраждали не лише активи, військові атаки забрали людські життя, життя наших працівників та однодумців. Перші дві атаки були нокдауном, але попри тяжкі втрати, ми виживали. Клуб у міжсезоння будував нові плани на майбутнє. Заявка на сезон 2023/24 і народження жіночої команди прямо вказує на той факт, що були амбітні плани і були реальні можливості. Третій ракетний удар наприкінці липня 2023 року по портовій інфраструктурі Одеської області став нокаутом для "АES Group". Ми позбулися практично всіх активів на території України. Повітряна атака, яка мала місце вночі 10 серпня, нанесла останній нищівний удар. Нажаль, така суть війни, така її ціна, такі її наслідки.

Сьогодні "АES Group" вимушена оголосити про припинення фінансування Футбольного Клубу "Металіст 1925", щиро сподіваючись, що зграя шакалів не буде радіти такому розвитку подій", - йдеться у заяві Валіуліна.

За його словами, наразі необхідно зібрати Загальні збори засновників Клубу та обговорити цю складну ситуацію. АES Group володіє контрольним пакетом акцій, однак, є інші засновники, які можуть підхопити ініціативу розвитку Клубу та забезпечити його фінансування, або дати інші пропозиції.

"Цим повідомленням ми звертаємось до харків’ян усього світу, органів державної влади, представників бізнесу та світової футбольної спільноти. Ми готові до будь-яких пропозицій, від тимчасової продуктивної співпраці до безоплатної передачі корпоративних прав Клубу. Народжені в бою це не проєкт одного інвестора, це проєкт майбутнього мирного спортивного відродження Харківського регіону", - зазначив Валіулін.

З повним текстом заяви можна ознайомитися на офіційному сайті ФК "Металіст 1925".

Читайте також: