Кращі спортсмени України засуджують російський терор (фото)

1211
Тількі разом з усім світом ми переможемо російськіх окупантів, повернемо мир та подаруємо щасливе майбутнє нашим дітям.

 

Легкоатлетка з Дніпра Ярослава Магучіх прокоментувала в інстаграмі жорстокий терористичний ракетний удар росії по території України. Зокрема, і по її рідному місту.

"Жоден рекорд не принесе радості, поки росія щодня атакує мою країну, вбиває наших солдатів і забирає життя дітей та їхніх батьків. Російські терористи знову завдали масованого ракетного удару по Україні. Різні міста: Київ, Дніпро, Кривий Ріг, Слов'янськ, Краматорськ. Більше 40 ракет різних типів. Постраждали житлові будинки, інфраструктура, дитяча лікарня. Повідомляється про загиблих і поранених", — наголосила Ярослава Магучіх.


Нагадаємо, напередодні, 7 липня, 22-річна дніпрянка Ярослава Магучіх встановлює новий світовий рекорд у стрибках у висоту – 2.10 м.Вона взяла цю висоту з першої спроби на етапі Діамантової ліги у Парижі. Попередній світовий рекорд у жіночих стрибках у висоту тримався з 1987 року - 2.09 м, його встановила легкоатлетка з Болгарії - Стефка Костадінова.  

Так її перемогу відзначив харківський художник Нікіта Тітов.


Довідка. Найкращій результат Ярослави був 2,06 м, який вона встановила у 2021 році на змаганнях у Словаччині.До того ж вона стала чемпіонкою Європи в 2023 з результатом - 1.98 м (бронза того року була у харків’янки Катерина Табашник (на фото)) та в 2024 з результатом - 2.01 м.

Нажаль, під час війни ми усі під загрозою смерті від кривавих російських окупантів... 

Зокрема, 8 травня 2024 року рашисти завдали удару по шкільному стадіону в Харкові, де того часу грали діти... 
Пост повний болю саме для суду в Гаазі виставила того дня мама одного з посранених хлопців - Анна Гін.

Постраждали 3 дорослих і 4 дитини. Олег, Кирило, Іван та Артур саме були на стадіоні. Діти не мали часу сховатися... Ракети долітають до Харкова так швидко, що добігти кудись просто не вистачає часу.
Одному із хлопців відірвало ногу...
"Все, чого хотіли ці діти просто пограти в футбол. Я часто чую на різних міжнародних майданчиках, що футбол поза політикою, поза війною. Розкажіть це батькам Кирила, Івана та Артура.
І коли росія знову збреше, що знищила центр прийняття рішень, знайте, 8 травня росія вчергове знищила дитинство... Я хотів би, щоб усі, хто заводить тему про повернення російських спортсменів до будь-яких змагань, усі, хто говорять, що футбол поза війною, згадували цю історію. Футбол не поза війною. Війна знищує наш світ. І знищить, якщо ми залишимося самі в своїй боротьбі" - наголосив видатний український футболіст Андрій Шевченко (повний зміст звернення на фото).

Світ повинен бачити усі злочини рашистів. Тількі разом ми переможемо рашистів, повернемо мир та подаруємо щасливе майбутнє нашим дітям.

Фото та матеріал: ТСН, відкриті джерела
Читайте також: