Зірки поспішають у Харків, щоб змусити всіх посміхатися й танцювати (фото, відео)

1297
EPOLETS відправляються у тур містами України зі спеціальною програмою «Не клубні танці».

Зараз, коли у світі вирує коронавірус, так хочеться яскравих подій, які направлять життя в інше русло. «Танцюй, ніби нікого нема» - саме цей рядок однієї з пісень гурту надихнув хлопців на цілий тур!

«Ми приведемо тебе в твій улюблений клуб, змусимо посміхатися й танцювати так, як ти цього не робиш навіть вдома наодинці з собою», - коментують свій майбутній виступ у Харкові музиканти гурту EPOLETS.

Цієї зими хлопці зробили декілька гучних прем’єр. Навесні гурт випустить наступний сингл. Усі ці новинки ви зможете почути наживо. EPOLETS скучили за прихильниками й готові поділитися накопиченими емоціями на найближчих концертах!

У танцювальну програму включені бойовики із хітів гурту за весь час. Вибір клубів не випадковий, а рішення поїхати в тур спонтанне, а саме тому хлопці вважають його справжнім back to the roots!

Денс-рок гурт EPOLETS має за плечима 4 альбоми, 11 відеокліпів, десятки концертів та звання найфестивальнішого гурту України.

Концерт у Харкові - 16 травня о 19.00 в Арт-клубі «Корова» (вулиця Ярослава Мудрого, 37). Ціна квитків - 190 грн. Предбати їх можна на інтернет-ресурсі за посиланням.

Фото, відео, матеріали: організаторів туру гурту EPOLETS

Читайте также: