Збори до школи: у Харкові батькам та дітям запропонували допомогу

1011

Літо промайнуло непомітно, а 1 вересня наближається до нас із швидкістю світла. Не варто панікувати, адже ТРЦ «Французький бульвар» знає, що потрібно кожному школяру та допоможе сумлінним батькам зібрати свою дитину до школи.

Ми склали для Вас список з того, що може стати у нагоді кожному школяру, тож давайте вивчимо нашу «шпаргалку для батьків» і разом підготуємося до 1 вересня.

  • Шкільну форму та взуття можна придбати в таких  магазинах, як: «Monna Rosa», «Marks & Spencer», «Bembi», «Kids Land», «Bartek»,  «Kiddy Girls and Boys», «Pri Kids» - це лише невеликий список місць, де Ваші школярі стануть по-справжньому стильними. Безпечність, краса та комфорт – це те, чим завжди забезпечують своїх клієнтів  магазини ТРЦ «Французький бульвар».
  • Спортивною формою та взуттям Вас порадують: «Sport City», «Weekender», «4F». Натуральні матеріали, практичні тканини, комфортна носка – ваша дитина залишиться у захваті!
  • Найактуальнішим залишається питання: «Де знайти ідеальній портфель?». У нас є відповідь! Завітайте до: «Чудо Острів», «Mikki», «City Line». Ортопедична спинка, широкі ремені, щільна тканина та стійке дно – всі ці якості мають портфелі з наших магазинів.
  • Все, що забажають майбутні школярі з канцелярського приладдя, пропонують магазини «Сільпо» та «Akvarel». Пенали, фарби, пензлики, лінійки, олівці, ручки та багато іншого чекають на Вас у магазинах торговельного  центру.

Завітайте до нас у гості та переконайтеся, що ТРЦ «Французький бульвар» - місце для ідеального шопінгу!

*Для того, щоб взяти участь в акції, вам необхідно виконайте вимоги, які зазначені у попередній новині.

Читайте также: