Захисники України подякували юним харків'янам за привітання до свят (фото, відео)

2097
Листівки від учасників акції «Новорічна листівка на передову» отримали воїни ВСУ.

Наприкінці 2022 року по всій Харківщини юні митці своїми руками створювали дарунки захисникам України у рамках акції «Новорічна листівка на передову». Акцію провів Український державний центр національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді за сприяння Міністерства освіти і науки України.

В Акції взяли участь 532 дитини із закладів загальної середньої та позашкільної освіти Харківщини. Найактивнішими стали учні закладів освіти Богодухівської, Валківської, Дергачівської міських територіальних громад, Коломацької, Зачепилівської, Сахновщинської, Роганської, Пісочинської, Солоницівської селищних та Наталинської, Старовірівської, Біляївської (Лозівського району), сільських територіальних громад, а також учні закладів освіти міста Харкова.Зазначимо, перемогла листівка учениці 6-А класу Харківської загальноосвітньої школи №84 Карини Резнікової.Усі листівки учасників були передані через волонтерів військовим на передову.

Харків'яни з дитячого садочка № 112 на Салтівці також долучилися до доброчинної справи. Вихователі юних митців поділилися їхніми малюнками, і хоч вони не отримали перших місць, діти були раді, що листівки дійшли до адресатів.Адже воїни ЗСУ зробили світлину з дитячими картинами і відправили з подякою дітям.  А ще постійна читачка GX, вихователька дитячого садочка № 112 Аліна Цимбалюк поділилася світлинами новорічних прикрас, які вони з колегою Вірою Іванівною створили на радість своїм вихованцям.Незламні педагоги не перестають радувати дітей навіть під час війни.Адже справжні вчителі як чарівники вміють дарувати дітям дива навіть на відстані та онлайн."Готові прикраси ми роздарили дітям та знайомим, щей у середину поклали цукерки-монети на щастя", - додала Аліна Цимбалюк.

Довідка. Комунальним закладом «Харківська обласна станція юних туристів» Харківської обласної ради було проведено І етап Всеукраїнської доброчинної акції на підтримку воїнів ВСУ на передовій «Новорічна листівка на передову». Учасники Акції будуть нагороджені дипломами Комунального закладу «Харківська обласна станція юних туристів» Харківської обласної ради.

Найкращі листівки були направлені для участі у ІІ Всеукраїнському етапі Акції до міста Києва. Так п’ять школярів з Харкова отримають премію Президента України. 

Фото та матеріал: Аліна Цимбалюк, Департамент науки і освіти ХОДА

Читайте також: