Які магазини, аптеки, перукарні та СТО працюють в найбільш пошкодженому районі Харкова

1828

На території Північної Салтівки поступово відновлюють роботу магазини, аптеки, торговельні майданчики, заклади побуту. Як повідомили у Харківській міській раді, на території району обслуговують мешканців району два супермаркети мережі «АТБ-маркет» (вул. Дружби Народів, вул. Гвардійців Широнінців), відкрилися у відремонтованих приміщеннях кілька аптек мереж «911», «АНЦ», «Копійка», «МедСервіс».

Працюють кілька павільйонів мереж «Посад», «Салтівський м’ясокомбінат» та інші невеликі продуктові крамниці, СТО та автомийка на вул. Дружби Народів, дві перукарні (вул. Наталії Ужвій, вул. Дружби народів), магазин товарів для тварин «Хвастун» (вул. Дружби Народів).

На торговельному майданчику "Наталка" по вулиці Наталії Ужвій знову з’явилися продавці та покупці.

Нагадаємо, Північну Салтівку окупанти обстрілювали постійно протягом кількох місяців, поки українські військові не вигнали якомога далі від Харкова. Вулиці району найбільше у місті постраждали від війни. Зокрема, на Північній Салтівці, на вулиці Наталії Ужвій розташований один з найбільш зруйнованих будинків у Харкові. Відстань звідси до Окружної дороги, за якою стояли російські війська, не більше кілометра.

Зараз у районі поступово відновлюють будинки. Частину із пошкоджених будинків відновити вже неможливо. Загалом у Харкові пів тисячі будинків не підлягають відновленню. Більш ніж половина з них розташовані на Північній Салтівці. 

Після закінчення війни на Північній Салтівці планують побудувати новий мікрорайон. Там зводитимуть будинки не вище семи поверхів. Вони будуть забезпечені автономним тепло- та водопостачанням. 

Оголошено конкурс, який спрямований на пошук інноваційні рішення щодо заміни зруйнованих житлових будинків у мікрорайоні Північна Салтівка.

Читайте також: