Українські військові проводять спроби контратак у Харківській області

1252

Начальник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов в ефірі телемарафону розповів про ситуацію на Куп’янському напрямку.

«Там ведуться активні бойові дії. Ворог продовжує намагатися пробувати на міцність наших військових, для того, щоб, можливо, сконцентрувати саме туди якийсь більш потужний удар. Абсолютно всі наші військові стоять на своїх позиціях. По деяких напрямках навіть проводять спроби контратак», - підкреслив голова ХОВА.

Нагадаємо, раніше Синєгубов заявив, що мета загарбників - максимально відновити втрачені восени позиції та контролювати майже 30% території області. Їм це потрібно в першу чергу для розв'язання логістичного питання. Тому він активізувався на Куп'янському напрямку. 

«Там є Куп‘янськ-Вузловий із залізничними коліями, по яких можна оперативніше доставляти військову техніку та озброєння на Донбас та на Луганщину», - підкреслив голова ХОВА.

Голова ХОВА раніше також прокоментував інформацію про великий наступ загарбників на Харківську область одразу з трьох напрямків. 

Читайте також: