У Харкові відновили багатоквартирний будинок, значно пошкоджений внаслідок авіаудару (фото)

1513

У Харкові завершили відновлення багатоквартирного будинку по проспекту Новобаварському, 95-97. Про це повідомляє міська диспетчерська служба «1562».

Нагадаємо, 1 березня 2022 року військові ЗС РФ здійснили авіаудар по Новобаварському району. Російські снаряди впали у декількох метрах від житлового будинку. Внаслідок цього постраждало та загинуло близько 30 мирних мешканців.

Перший снаряд влучив поміж 2 та 3 під’їздами житлового будинку по проспекту Новобаварському, 95-97, в результаті чого утворилася воронка діаметром 3-4 метри. Другий впав на проїжджу частину біля будинку, внаслідок чого утворилася воронка діаметром 2-2,5 метра. Третій влучив на територію Харківського заводу підйомного транспортного обладнання на проспекті Новобаварський, 118, будівлі якого зазнали пошкоджень. У той же день українські військові збили літак, який бомбив Новобаварський район Харкова.

Довідка GX. У Харкові зруйновано або пошкоджено понад 4,5 тис. багатоквартирних будинків. Близько пів тисячі будинків у Харкові зруйновані й не підлягають відновленню. Більш ніж половина з них розташовані на Північній Салтівці. У Харкові у 2022 році відновили 135 будинків, які були тією чи іншою мірою пошкоджені внаслідок обстрілів. 

Читайте також: