У Харкові чоловік кинув гранату в автомобілі

1152
За обвинуваченням прокурорів Новобаварської окружної прокуратури м. Харкова суд визнав винним чоловіка за трьома статтями Кримінального кодексу.

Прокурори довели, що чоловік, який раніше неодноразово притягався до кримінальної відповідальності, у тому числі за крадіжки та злочини, вчинені у сфері незаконного обігу психотропів, під час іспитового строку знову порушив закон.

Зловмисник вночі 12 лютого цього року кинув приведений в дію вибуховий пристрій у бік будинків та розташованих поряд автомобілів. У результаті вибуху біля житлового будинку по вул. Таганській у Харкові було пошкоджено дві автівки, їхнім власникам завдано матеріальну шкоду на суму понад 330 тис. грн.

За декілька днів до цієї події чоловіка на вулиці зупинили правоохоронці, які виявили у нього психотропну речовину PVP. Новий злочин у сфері незаконного обігу психотропів чоловік вчинив протягом року після засудження за цією ж статтею.

Під час судового розгляду обвинувачений визнав вину частково. Чоловік запевняв, що не мав наміру підривати гранату і що чека з неї вийнялась випадково, коли він діставав вибуховий пристрій з кишені куртки. А ще зловмисник зазначив, що автомобілі потерпілих мали пошкодження ще до моменту вибуху.
Однак суд дійшов висновку, що провина доведена повністю. Згідно з вироком, чоловіка визнано винним в незаконному придбанні, зберіганні психотропної речовини без мети збуту та незаконному придбанні, зберіганні, носінні бойових припасів без передбаченого законом дозволу, а також хуліганстві (ч. 2 ст. 309, ч. 1 ст. 263, ч. 4 ст. 296 КК України). Йому призначено покарання у виді 5 років 6 місяців позбавлення волі. 

Наразі триває строк на апеляційне оскарження.
Читайте також: