У душі вже 821-й день лютого. Приспущені прапори та чорні стрічки майорять в Харкові (фото, відео)

868
Місто знову в жалобі.


Минає 821 доба з початку повномасштабного вторгнення російських окупантів в Україну. Сьогодні, 24 травня, Харків знову в жалобі... По місту на "живих екранах" - свічки і повідомлення про сумну дату, приспущений найбільший прапор країни та усі інші в місті, на багатьох чорні стрічки суму за вбитими...

Вчора, 23 травня, внаслідок російського ракетного удару зруйновано один із найбільших поліграфічних комплексів Харкова та всієї України.Ворожа ракета, запущена країною-терористкою - росією, вбила сімох людей, поранень зазнали 27 осіб. На зруйнованому виробничому комплексі цим ударом були спалені понад 50 тисяч книжок. Багато дитячої літератури, навчальних посібників, підручників...Нагадаємо, лише тільки 20 травня в Харківській області був день жалоби за вбитими ворожими обстрілами в селах Ківшарівка, Новоосинове Куп’янської громади та Черкаська Лозова Малоданилівської громади (було вбито 11 людей).

І це тільки останні дні... Взагалі в Україні день жалоби триває з першого дня, коли кривавий рашистський чобіт ступив на землю неньки України.

Дякуємо Богові та ЗСУ, що ми й досі в вільній країні, дякуємо за захист України і мріємо про перемогу та мир, щоб усі рашисти до останнього забралися геть з нашої землі!"Вважаю в такий день доречним задонатити кров або гроші на підтримку наших захисників!" - наголосила журналістка Наталія Бойченко.

Фото та відео: Наталія Бойченко, GX

Читайте також: