Скільки шкіл у Харкові мають укриття: інформація міськради

1100

У школах міста Харкова ремонтують тимчасові укриття, де діти та педагоги зможуть перебувати під час повітряної тривоги у разі переходу на систему комбінованого навчання з 1 вересня. Про це повідомила пресслужба міської ради із посиланням на директора Департаменту освіти Ольга Деменко.

За її словами, у 2022 році у школах підготували 51 укриття, зараз за кошти територіальної громади міста ремонтують 21 сховище, ще 13 обладнають за кошти інвесторів з Фінляндії, Чехії та Японії.

Директор департаменту наголосила, що міська влада робить усе можливе для створення безпечного освітнього середовища та розвитку дітей. Вона висловила обурення тим, що обласна влада повідомила про неготовність укриттів у харківських школах.

«Ми робимо в укриттях все, що потрібно, - виходи, входи, вентиляцію, систему оповіщення, санвузли, і такі об'єкти у нас є в школах на вулицях Дерев'янка, Римарській, Ахсарова та ін. Можна прийти та переконатися. У нас були представники ЮНІСЕФ, голова комітету з питань освіти та науки ВР, народні депутати. 117 шкіл мають акти про внесення до переліку найпростіших укриттів, які підтверджують, що це так чи буде за умови, якщо виконати необхідний перелік вимог, і ми над цим працюємо. Педагоги Харкова чекають пояснень та вибачень», - наголосила 13 липня на брифінгу Ольга Деменко.

Директор департаменту зазначила, що шкільні укриття готові приймати всіх. Навесні 2022 року там знайшли прихисток 10,5 тис. городян, серед яких були маломобільні люди, багатодітні сім'ї, немовлята, яких забезпечили всім необхідним

Читайте також: