Підземні концерти тривають у Харкові (фото, відео)

4131
Журналістка GX спеціально для читачів новинного порталу відвідала виступ артистів театру народної музики України «Обереги».

Талановита молодь від щирого серця співала українські пісні про велич нашого народу, а також святкові колядки та щедрівки. Адже у неділю, 31 грудня, за християнським календарем вшановують преподобну Маланию Римлянку, у народному календарі — це ще й Щедрий вечір. Цього дня зазвичай відбувалося новорічне колядування та щедрування, а ще ігрища, ворожіння та ряження.

Тож виступи артистів - це привід підготуватися до свята.

Глядач аплодував і пританцьовував.

Нагадаємо, концертний марафон «Разом до Перемоги!» триватиме до 6 січня на станціях Харківського метрополітену "Південний вокзал" - з 16.00 до 16.40; "Університет" - з 17.30 до 18.10; "Історичний музей" - з 18.30 до 19.10.

Наступні виступи в метро солістів ХНАТОБ заплановані на 29 грудня та 6 січня на станціях "Університет" (о 17-30) та "Історичний музей" (о 18-30).

Наступну зустріч з оркестром Національної академії НГУ та чарівною солісткою — заслуженою артисткою естрадного мистецтва України Ольгою Полежакою заплановано на 3 січня о 16.00 на станції метро «Південний вокзал».

Також на харків'ян та гостей міста чекають зустрічі з артистами театру народної музики України «Обереги», Харківського національного університету мистецтв ім. І. П. Котляревського та Харківської обласної філармонії.

У фоє станції "Наукова" до 20 січня працюватиме виставка студентів Харківської державної академії дизайну та мистецтв "Щастя у квадраті".

А ще на станції метро «Майдан Конституції» виставка дитячих робіт до Різдвяних і Новорічних свят учнів художньої школи ім. І. Рєпіна — до 6 січня 2024 року.

Фото та відео: GX, Наталія Бойченко

Читайте також: