Наступ росіян в Харківській області: де українські воїни стримують окупантів

1014

На Харківському напрямку ситуація залишається складною. За активної підтримки авіації окупанти продовжують свої спроби досягти якихось успіхів. Сили оборони стримують ворожі атаки в районі села Липці Харківського району, міста Вовчанська та села Стариця Чугуївського району, завдаючи росіянам втрат у живій силі та техніці. Про це повідомив начальник Харківського гарнізону Сергій Мельник.

"Загалом можна обережно сказати, що обстановка потроху стабілізується і наміри окупантів здійснити швидкий наступ були зруйновані завдяки рішенням військово-політичного командування, ефективній взаємодії підрозділів та важкій роботі українських героїв, які дуже ефективно працюють по терористам", - зазначив бригадний генерал.

На Куп’янському напрямку росіяни йшли в атаку в районах населених пунктів Синьківка і Стельмахівка. Тривають важкі бої, але українська оборона тримається.

За інформацією Генштабу ЗСУ, на Харківському напрямку 20 травня ворог здійснив пʼять спроб прорвати оборону українських військ в районах Стариці, Липців і Вовчанська. Наші воїни в окремих районах провели низку штурмових дій, тривають заходи з посилення стійкості оборони. 

На Куп'янському напрямку зафіксовано 13 ворожих атак. В ході боїв втрат позицій та територій не допущено.

Читайте також: