Найгарячіший напрямок на сході. Ситуація на Куп’янському напрямку на 7 серпня (карта)

667

Підрозділи російської окупаційної армії на Куп’янському напрямку намагається повернути позиції, які були звільнені українському воїнами восени 2022 року. Зараз ситуація дуже складна, але абсолютно контрольована. Про це речник Східного угруповання ЗСУ Сергій Череватий в ефірі «Радіо Свобода».

«Проте ми знаємо всі їхні наміри, знаємо всі підрозділи, які зосереджені, всіх командирів. І відтак уже багато тижнів підряд зриваємо ці їхні наміри. І попри певну ескалацію зараз ситуація, якщо характеризувати по-військовому, дуже складна, але абсолютно контрольована», – зазначив Череватий.

Як повідомила заступниця міністра оборони України Ганна Маляр, минулого тижня найгарячішим напрямком на сході України був саме Куп’янський.

«Ворог намагався повернути втрачені ще восени минулого року позиції. У них такий план, вони хочуть у Харківській області повертати втрачені ними території», - сказала Маляр в ефірі телемарафону.

Нагадаємо, згідно з оперативною інформацією Генштабу ЗСУ на ранок 7 серпня, російські загарбники пішли в наступ у районі села Петропавлівка Куп’янського напрямку. Також цей населений пункт зазнав авіаційних ударів. Під мінометним і артилерійським вогнем опинилися населені пункти Фиголівка, Дворічна, Кіндрашівка, Кучерівка, Куп'янськ, Кислівка, Хатнє, Кам'янка, Новомлинськ, Западне, Петропавлівка та Куп'янськ-Вузловий.

 

Нагадаємо, раніше начальник Куп’янської районної військової адміністрації Андрій Канашевич повідомляв, що окупанти постійно ведуть штурмові дії майже по всій лінії зіткнення, яка проходить між Дворічанською та Петропавлівською громадами - від смт Дворічна до села Берестове. 

Читайте також: