Митець з понівеченої ворогом Салтівки створив патріотичний мурал (фото, відео)

1546
Автор нової вуличної картини поділився секретом своєї роботи.

На Салтівці серед ушкоджених домівок, поряд з укриттям містян радують квітучі клумби та веселий дитячий майданчик. Тепер тут з'явився ще й милий патріотичний мурал, на якому зображено котика-захисника. 

Журналістка GX з задоволенням відвідала нову яскраву локацію та почула від місцевих мешканців багато добрих слів про малюнок та автора.Автор муралу працює неподалік. Цей малюнок - дарунок рідному місту. Гроші знадобилися лише на матеріали, а збирали їх місцеві комунальники - його друзі.

Художник з Салтівки Станіслав Ляшенко поділився з GX тонкощами створення нового муралу. Його було створено  усього за три дні. Погода та сирени не завадили.  

"Я малюю все життя: спочатку була художня школа, потім Худпром (Харківська державна академія дизайну та мистецтв), наразі і малюю, і роблю татуювання. Цю картину малював на громадських засадах для мешканців району. Починав з прикраси дерев у кольори райдуги поряд з дитячим майданчиком та яскравими клумбами, які прикрашають місцеві комунальники. А потім з'явилася ідея намалювати велику картину. Спочатку хотів намалювати Тараса Шевченка, але такий мурал в Харкові вже є. До мене за татуюваннями заходять військові - хотів намалювати хлопців... Але навколо діти та жінки, які засмучені війною. Вирішив подарувати їм котика-захисника, щоб на обличчях були посмішки. Радіють не лише мами з дітьми, а і мої друзі-військові - мурал сподобався. Хто б там що не казав... Наше місто - найкраще! Хочеться в ньому творити та дарувати радість!" - підкреслив та додав поза камерою Станіслав.

Наостанок автор пообіцяв, що цей мурал не буде останнім.

Більше фото яскравого куточка Харкова у пості на фейсбук сторінці GX.


До речі, як повідомили в КП «Харківблагоустрій», окрім клумб та дитячого майданчика у затишному дворику встановлять колодязь і вітряк. 

Віримо, що кожен добрий вчинок наближає нас до перемоги!

Фото та відео: GX, Наталія Бойченко 

Читайте також: