Харків'янам подарували повну любові казку (фото, відео)

2782
Спостерігати сравжні дива та отримувати щирі привітання можна кожного дня.


Кажуть, напередодні весни Зима особливо лютує та змагається з Весною, але справжня любов може розтопити навіть кригу. Не вірете? Приходьте на найзимовішу казку "Таємниця Снігової Королеви" від колективу Харківського театру для дітей та юнацтва і переконайтесь самі!  
До речі, хто ще не встиг подивитись виставу, або знову мріяв побачити справжні казкові дива на сцені, мають шанс побачити її саме сьогодні, 26 лютого, на сцені парковки ТРЦ "Нікольський".


 
Для тих, хто не може потрапити на виставу з різних обставин, журналістка GX підготувала невеличкий огляд подій, яким радо ділимося з вами.

Усі ми читали казку про Снігову Королеву і знаємо, як вона помстилася відважним Каю та Герді. Але смілива дівчина, долаючи неймовірні перепони, відважно виборює свою любов.

Навіть титуловані особи допомагають Герді у пошуках

А ви знаєте, що роблять королі о дванадцятій?

Чи завадять розбійники Герді у пощуках?

Навіть розбійницю розчулила історія Герди

А на що спроможна Снігова Королева?

Чи впізнає Кай свою Герду?

Любов творить дива.

Любові у ваші серця від артистів ХТДЮ з вистави "Таємниця Снігової Королеви"

Оплески вдячного глядача краща нагорода артистам ХТДЮ.

Вони з гумором привітали харків'ян та трохи розповіли про героїв вистави "Таємниця Снігової Королеви"

Теплі враження про виставу "Таємниця Снігової Королеви" ХТДЮГоловний спеціаліст відділу культури Дергачівської громади Євген Архіпов разом з дружиною з задоволенням подивився виставу ХТДЮ. Подякував артистам та розповів GX, що його громада чекає на захищені підвальні приміщення, щоб запросити казку в гості до дітей Дергачів. І ця мрія вже здійснилася!

А ви знали? Цю казку захотіла побачити навіть Леся Нікітюк. Вона завітала до Харкова, де зняла новий випуск програми «Ле Маршрутка».Більше фото з вистави у альбомі на фейсбук сторінці GX.Фото та відео: GX, Наталія Бойченко, ХТДЮ

Читайте також: