Харків'ян зігріли музикою та грою на вернісажі капелюшків (фото, відео)

2622
Осінь — час різноколірних парасольок та капелюшків.


Під час війни кожен виступ артистів — це дарунок і підтримка. А коли це ще й тепле коло друзів, чуттєві пісні відомих харківських виконавців, яскраві виступи юних танцівниць, і навіть гра...

Так, так гра - дорослі теж люблять пограти. Мудреці кажуть, що ми не тому перестаємо грати, що постаріли, – ми старіємо, тому що перестаємо грати...

Весь вечір був яскравою грою, адже навіть сама ідея зустрічі була дивовижна - "Вернісаж капелюхів і капелюшок". Повний звіт яскравої події з фото та відео в пості на GX."Коли здається, що весь світ налаштований проти тебе – пам'ятай, що літак злітає проти вітру", - говорив Генрі Форд.Символічно маленькі літачки з рук заслуженої артистки України Елеонори Джулік летіли в залу, даруючи заряд позитиву.

"Я отримала дуже багато відгуків про наш концерт, про те, з якою повагою ми співпрацюємо з глядачем та одне з одним в цей тяжкий час! Це відображається в піснях, костюмах, акторській подачі, вокальній. Всі дуже дякують та чекають нових концертів!" - висловила зірка свої почуття після виступу.Не менш цікавою була гра з "капелюшками питань" для гостей, а також квіти в дарунок кмітливій читачці були дуже несподіваними.

До речі, вдячна глядачка потім з задоволенням подарувала свою квітку артистам.А ще були яскраві парасольки - символи осені, що об'єднують закоханих під романтичні французькі пісні, які відомі багатьом...Навіть сама доля в фінальному виступі дала капелюшку Елеонори Джулік романтично впасти, підкресливши зміст зустрічі та її останні акорди.

На вернісажі цього вечора гостей зустрічали, дивували та надихали неймовірні ведучі та виконавці, артисти Харківської обласної філармонії Альбіна Житеньова та Роман Байрактар.Запрошеними зірками капелюшної вечірки стали незрівнянні та чуттєві - заслужена артистка України Елеонора Джулік та Віталій Манченко.А ще милі та яскраві зірочки театру естрадного танцю «Карнавал» та чарівна Анна Сімфоні зі своїм саксофоном.До речі, окреме дійство відбувалося на стіні, адже тіні непомітно теж стали часткою шоу.

Над милим та чуттєвим арт-проєктом працювали: креативна режисерка Олена Шаповал, звукорежисер Олександр Ворон, художник по світлу Дмитро Турукін.

За цей теплий вечір музики та гри усі присутні подякували нашим захисникам, які дарують нам ці мирні миті!

"Це був неймовірно цікавий вечір. Дуже приємно було поринути в спогади про мирний час. Улюблена музика, друзі, яскраві виступи, гумор! Дякую! Треба частіше зустрічатися, адже все це можливо завдяки нашим захисникам! Вірю, настане мир, і відбуватимуться нові вистави та концерти!", - поділився враженнями поціновувач мистецтва Сергій Володарський.

Нагадаємо, захід відбувся 7 листопада в «Art Area ДК». Чекаємо на нові зустрічі!

Фото та відео: GX, Наталія Бойченко

Читайте також: