Харків залило. У місті частково зупинилися метро та наземний транспорт

1938

Через сильний дощ відбулося підтоплення низки доріг міста Харкова. Внаслідок цього тимчасово зупинений рух громадського транспорту. Про це повідомили в Харківській міській раді.

Так, в обидва напрямки не курсують трамваї на: пр. Героїв Харкова - вул. Нікітіна; вул. Полтавський Шлях - вул. Дмитріївська; пров. Пискунівський - Центральний ринок; вул. Героїв Праці - вул. Гвардійців-Широнінців; вул. Академіка Павлова - пр. Ювілейний.

Також зупинений рух трамваїв та автобусів на вул. Клочківській, від вул. Херсонської до вул. Космічної, на вул. Героїв Праці - вул. Академіка Павлова.

Крім того, через підтоплення тимчасово не курсують автобуси на вул. Бучми - вул. Гвардійців-Широнінців, пр. Тракторобудівників - пр. Ювілейний, а також тролейбуси на пр. Гагаріна, за вул. Молочною, до вул. Дмитра Коцюбайла, на розворотному колі «ст. м. Захисників України», пр. Льва Ландау - вул. Краснодарська, вул. Барабашова - вул. Валентинівська.

Також з технічних причин зупинено рух поїздів метро на ділянці від станції «Армійська» до станції «Індустріальна» Холодногірсько-заводської лінії. 

Читайте також: