Економія електроенергії: які обмежувальні заходи запровадили у Харкові

1573

Харківській міський голова Ігор Терехов розповів, які вимушені обмежувальні заходи запровадили у місті через необхідність скорочення споживання електроенергії.

Зокрема, у метро інтервал руху поїздів збільшено з 10 до 11 хвилин на Холодногірсько-Заводській лінії, ідо 13 на Салтівській та Олексіївській лініях. У підземці відключили майже всі ескалатори, окрім двох найглибших станціях – «Площа Конституції» та «Пушкінська». Там ескалатори працюють на підйом. Зменшено удвічі рівень освітлення станцій метрополітену.

Наземний транспорт у Харкові переведено на роботу за графіком із збільшеними інтервалами.

Водопостачання працює у повному обсязі, крім районів, де відбуваються регламентні роботи. Введено обмеження щодо подачі гарячої води – це дозволило значно скоротити електроспоживання тепломережами.

«Сьогодні та завтра у Харкові не плануються віялові відключення. Проте я закликаю вас максимально вимикати всі домашні електроприлади вранці та ввечері», - звернувся Терехов до містян.

Він попросив власників підприємств, закладів сфери послуг, ринків, автозаправних станцій, магазинів та торгових мереж, кафе та ресторанів максимально скоротити споживання електроенергії.

Читайте також: