Масований обстріл Харкова: кількість постраждалих зростає – серед них поранені діти та вагітна жінка (фото, відео)

В Харкові 29 квітня знову лунали сирени і вибухи… З 22.08 зафіксовано близько 16 ударів по місту – під ударами опинилися Шевченківський, Слобідський, Київський та Салтівський райони.
За попередньою інформацією, один з “Шахедів” впав поблизу медичного закладу в Салтівському районі, від удару спалахнув приватний будинок.

Внаслідок атаки ворожими дронами, на 00.25 30 квітня є інформаія про про 38 поранених різного ступеню важкості (на жаль, кількість зростає). Серед постраждалих – 16-річний хлопець, 5-річна дівчинка та 24-річна вагітна жінка. У лікарні міста наразі госпіталізовано четверо людей.
Перші офіційні висновки про наслідки масованого російського удару за допомогою БПЛа «Герань-2» по місту Харкову надав начальник управління протидії злочинам, вчиненим в умовах збройного конфлікту Спартак Борисенко – відео за посиланням.

Перший відеозвіт про наслідки ворожої масштабної атаки ударними БпЛА по Харкову за посиланням.

Фото та матеріал: ХОВА, начальник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов, Харківський міський голова Ігор Терехов, Головне управління ДСНС України у Харківській області, поліція та прокуратура Харківської області
БпЛА, обстріл Харкова, поліція, поранені, прокуратура, рашисти, російські окупанти, Синєгубов, Терехов, Харків, ХОВА, Шахед
Поширити: