Перейти до основного вмісту

Колишній тренер «Металіста» очолив любительську команду з Харківської області

22.05.2023 14:00
14713

Ігор Рахаєв працюватиме на посаді головного тренера футбольного клубу «Авангард» з міста Лозова Харківської області. Про це повідомили на фейсбук-сторінці клубу.

Фахівець стане до роботи з командою цього тижня.

«Авангард» виступає у чемпіонаті Дніпропетровської області. Після 6-го туру в Суперлізі «Авангард» Лозова посідає 5-ту сходинку в турнірній таблиці, маючи гру в запасі.

Нагадаємо, Ігор Рахаєв у 2005-2013 роках входив до тренерського штабу Мирона Маркевича у харківському «Металісті», а у 2014-2015 роках самостійно керував командою. Також працював у харківському «Геліосі», а також низці закордонних клубів.

новина GX

Поширити:




Всі права захищені. "GX" 2015-2025. Відповідальність за зміст реклами несе рекламодавець. Думка авторів може не збігатися з думкою редакції.