Перейти до основного вмісту

Харків пам’ятає і вшановує: 24 лютого роквини повномасштабного вторгнення рф (відео)

24.02.2026 10:30
1046

В Харкові 24 лютого 2026 року відбувається автопробіг з нагоди роковин повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну.

Захід організовано з метою вшанування пам’яті загиблих, підтримки ветеранів та висловлення вдячності всім, хто захищав і продовжує захищати Україну.

До того ж 24 лютого в Харкові 0 12.00 на станції метро «Історичний музей» відбудется концерт-реквієм зі вшанування памʼяті загиблих захисників України.

У заході візьмуть участь симфонічний оркестр та хор Харківського національного академічного театру опери та балету ім. М. В. Лисенка, а також академічний хор ім. Вʼячеслава Палкіна Харківської обласної філармонії.

12 років війни з рф… 4 роки повномасштабного вторгнення російських окупантів…
Йде 1462 доба широкомасштабної збройної агресії рф проти України!
І вночі, і вдень криваві російські окупанти атакують міста і села України….
Вічна пам’ять усім, чиї життя були забрані російською війною!

Вічна вдячність усім нашим людям, які захищають Україну!

Слава Україні!
Героям слава!
Україна переможе!

Фото, відео та матеріал: Наталія Бойченко, GX, ХНАТОБ, ХОФ

Наталя Бойченко

Поширити:




Всі права захищені. "GX" 2015-2025. Відповідальність за зміст реклами несе рекламодавець. Думка авторів може не збігатися з думкою редакції.