Як на Харківщині відновлюють курортне селище, яке нищили окупанти (відео)

2614

У смт Старий Салтів Вовчанської громади Чугуївського району тривають роботи з відбудови 19 об'єктів: 17 багатоквартирних житлових будинків, закладу освіти та закладу охорони здоров'я, де також буде розміщено ЦНАП. Про це повідомив начальник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубовю

Загальна вартість робіт — понад 577 млн грн. Роботи профінансовані коштом Фонду ліквідації наслідків збройної агресії та місцевими бюджетами.

За словами Синєгубова, один багатоквартирний будинок в селищі уже повністю відновили, ще три – на завершальній стадії. Відбудову решти об'єктів планується завершити в наступному році. В частину будинків уже можуть заїжджати люди та подаватися на програму єВідновлення, щоб отримати кошти на внутрішній ремонт житла.

Нагадаємо, смт Старий Салтів, що розташоване на Печенізькому водосховищі, протягом десятків років було місцем відпочинку для багатьох мешканців Харківщини, і в першу чергу обласного центру. Старий Салтів понад два місяці (з кінця лютого до початку травня 2022 року) перебував під рашистською окупацією. Як виглядало селище навесні 2023 року - дивіться тут.

 

Сергій Бражник

Читайте також: