Будинки, амбулаторія, ЦНАП. У Чугуївському районі відновлюють 22 об’єкти, пошкоджені ворожими обстрілами

3221

Відновлення в Чугуївському районі відбувається за кошти фонду ліквідації наслідків збройної агресії та місцевого бюджету. Усього на 22 проєкти виділено 836 мільйонів гривень. Про це повідомляє пресслужба Харківської обласної військової адміністрації із посиланням на начальника Чугуївської РВА Сергія Лободенка. 
 
«21 проєкт реалізується завдяки фонду ліквідації наслідків збройної агресії та місцевим бюджетам. А один – тільки з місцевого бюджету, це будинок у Чугуєві», – зазначив Сергій Лободенко. 
 
Загалом планується реалізувати 19 проєктів відновлення багатоквартирних житлових будинків та гуртожитків на суму 310 мільйонів гривень.  
 
«Тривають роботи у 17 будинках у Старому Салтові. Три з них перебувають вже на завершальному етапі. Ще відновлюємо будинок у Чугуєві, у другому наприкінці серпня закінчили роботи. Загалом у районі 752 квартири потребують відновлення, з них в Старосалтівській громаді – 508, а в Чугуївській – 244», – повідомив начальник Чугуївської РВА. 
 
Він додав, що в районі відновлять також 2 заклади освіти на суму 451,4 мільйона гривень. 
 
«У Старому Салтові нещодавно розпочалися роботи у закладі освіти, а у Чугуєві триває процедура отримання дозволу на виконання будівельних робіт. Обидва об’єкти є перехідними на наступний рік. Також наступного року продовжаться роботи в будівлі, де розміщуватиметься амбулаторія, ЦНАП і Старосалтівська селищна рада. Вартість цього проєкту становить майже 74 мільйони гривень», – повідомив начальник Чугуївської РВА.

Читайте також: