Трохи світла для душі на виставці від талановитих майстрів з Харкова (фото, відео)

13690
Зустріч з рукотворним дивом чекає на харків'ян і гостей міста до 15 січня в Інформаційно-виставковому центрі "Бузок".

Під час війни не кожен має можливість відвідувати експозиції музеїв і галерей рідного міста. Адже багато наших співвітчизників наразі далеко від Харкова...
Традиційно на зимові свята в ІВЦ "Бузок" (вул. Сумська, 25, праве крило ХНАТОБа, вхід вільний з 04.01- 15.01.2023) клуб харківських вишивальниць «Натхнення» відкрив свою нову виставку. Для тих, хто зараз далеко, ми пропонуємо віртуальну прогулянку виставкою вишитих робіт "Натхнення душі".

Більше фото в альбомі на фейсбук-сторінці GX.Голка-чарівниця у руках майстрині Розмалює дивно біле полотно.

Різнобарвні квіти, наче на вітрині,

І чарівний вечір дивиться в вікно

Для сердець відрада - ця чарівна мить,

Вечорів розрада - i душа летить.

Цими рядками Л. Башкатової почали розповідь про себе майстри рукоділля. Кожен відвідувач виставки вишитих робіт "Натхнення душі" може віртуально познайомитися з вишивальницями з Харкова.

"Ми раді привітати наших гостей зі святами та поділитися з ними гарним настроєм та теплом своїх сердець, показати свої нові роботи", - наголосили майстри у своєму зверненні до глядача. 

В перші дні роботи виставки у шанувальників вишитого мистецтва була можливість зустрітися з майстрами, які наразі залишаються у Харкові.

А ще, кожної неділі о 13.00, відвідувачі можуть споглядати картини під звуки живої музики.


"Вишивка як ніщо інше дає змогу заспокоїтися, відпустити думки та розслабитися. В напруженому сьогоденні, в непростих буднях, коли кожного дня поспішаєш зробити безліч справ, всюди встигнути, нічого не забути, можливість на деякий час ввечері зупинитися, сісти та спокійно подумати - безцінна. Нібито самі приходять рішення, які напружений мозок ніяк не міг знайти раніше", - наостанок додали організатори дійства.

Довідка. Клуб Харківських вишивальниць «Натхнення» існує вже сім років та об'єднує зовсім різних людей - за віком, професією, вподобаннями. Це кожен зможе побачити у картинах на виставці, вони такі ж різні, як і їхні автори. Хтось любить вишивання хрестиком, хтось обирає бісер або стрічки. Однак любов до творчості, інтерес спробувати щось нове об'єднує всіх учасниць.На жаль, цього року не всі рукодільниці беруть участь у виставці, але організатори клубу наголошують, що раді прийняти всіх, кому подобається вишивка, хто бажає спілкуватися та ділитися своїм захопленням з іншими. Подробиці у групі клубу на їхній офіційній сторінці у фейсбуці.

Нагадаємо, виставка вишитих робіт Харківського клубу рукоділля "Натхнення душі" триває з 04.01.2023 - 15.01.2023 (велика зала ІВЦ "Бузок") - вхід вільний.

Фото та відео: GX, Наталія Бойченко

Читайте також: