Незламний Харків. Навіть коли говорять гармати, мистецтво не мовчить (фото)

5896
Кажуть, коли говорять гармати - музи мовчать, але це - не про незламних харків'ян.


Наше місто-герой Харків - незламне, а його мешканці люблять ламати стереотипи. Так, у родині Леонових не лише мати Анна вражає грою з оркестром ХНАТОБ / СХІД ОПЕРА та видатними музикантами, а ще й дочка радує талантами. Анастасія Леонова обрала свій власний шлях - стала художницею."Друзі мої, хочу розповісти вам про свою донечку, художницю, Анастасію Леонову, - написала мати про талановиту доньку у соцмережах та додала світлини з її роботами. - Анастасія з першого класу навчається в Ліцеї мистецтв № 133 на образотворчому профілі у високопрофесійної, творчої, креативної педагогині і прекрасної доброї людини Александрової Ірини Іллівни".

Анастасія є призеркою багатьох міжнародних і всеукраїнських конкурсів (Україна, Румунія, Македонія, Франція, Португалія тощо.)


Анастасія закінчила 10-й клас. Зараз - час для персональних художніх виставок наживо, але, на жаль, у Харкові це майже неможливо через війну.

Тому мати дівчинки запропонувала усім охочим завітати на вернісаж з художніми роботами Анастасії Леонової у пості на своїй фейсбук-сторінці.

Фото та матеріал: GX, Наталія Бойченко, архів сім'ї Леонових

Читайте також: