Історія крихітної дивчинки подарувала радість і харківським артистам, і юним глядачам (фото, відео)

26979
Виступи артистів Харківського театру для дітей та юнацтва дарують надію нашим співвітчизникам.


На Харькивщині дітям наприкінці липня показали казку - це ніби маленьке диво, коли триває війна та навколо рвуться снаряди.  Історію про тендітну маленьку дівчинку Дюймовочку, яка дивиться на світ добрими очима та понад усе вірить, що у кожної людини є крила, варто лише мати щире серце та безмежну любов, побачили діти з селищ Покотилівка та Бабаї.

"Дуже важливо у наш час підтримувати малечу, дарувати їм щасливі посмішки, а яка радість для кожного з нас чути довгоочікуваний дитячий гомін на подвір'ї. Щасливі, що мали можливість нарешті зустрітися з глядачем та безмежно вдячні за підтримку та сприяння організаторам дійства. Дякуємо від усієї душі за те, що в наш непростий час є люди, які підтримують мистецтво, яке покликане дарувати віру в найкраще!" - поділилився радістю на своїй офіційній фейсбук-сторінці колектив ХТДЮ.

Але не тільки діти раділи зустрічі... Через цілих п'ять місяців зустрілись і самі артисти та працівники театру. 

"Так дивно, раніше ми втомлювались на роботі, мріяли про вихідні й відпочинок, а тепер... Тепер ми зустрілись через 5 місяців і найбільша мрія знову грати вистави в тихому та мирному - нашому Харкові. Без вихідних і втоми, лише б чути щасливий дитячий гомін, - розповіла на своїй фейсбук-сторінці адміністратор театру Марина Мілованова. - Тепер наші маленькі діти стали великими мудрецями, які знають і відчувають усе, але все одно продовжують щиро й наївно вірити у диво. І від цього щемить у серці. Бо хоч на мить казка повертається до свого глядача. Спасибі колегам, що створили такий подарунок для дітей і дорослих, бо бачити стільки любові в очах людей, вир щасливих емоцій і радісних посмішок - це просто безцінно!"

"Дюймовочка нагадала мені нашу Україну - така ж маленька і незламна, яку мріють підкорити, але маючи безмежну доброту і любов до волі, вона все ж таки знаходить своє щастя. Сподіваюсь, що наше щастя теж вже дуже-дуже близько!" - підсумувала Марина Мілованова.

"До нових зустрічей! Далі буде...", - пообіцяли в театрі.

Фото: ХТДЮ, архів Марини Мілованової

Читайте також: