Харківські зірки зробили співвітчизникам яскравий дарунок до свят (фото, відео)

7165
Повна зала та зірка-сюрприз на святковому заході.

Перший концерт 148-го сезону незламний колектив Харківського національного академічного театру опери та балету ім. М. Лисенка присвятив визначним подіям останнього літнього місяця: Дню міста-героя Харкова, Дню прапора та Дню Незалежності України!Нагадаємо, виступи артистів ХНАТОБ у рамках проєкту "Схід Опера - місту-герою Харкову" не припиняються з перших днів війни. Ось і у ці святкові дні їхні голоси лунають для нас, підтримуючи та надихаючи!

Перший концерт нового сезону відбувся 20 серпня, а вже 27 серпня о 13.00 в ТРЦ "Нікольський" знову лунатимуть пісні до свят.

Про справжніх українців...Про надію на перемогу і повернення додому наших захисників...Про наших соколів...

 

Про красу наших міст, кохання, розлуку та зустріч...Для сотень слухачів лунає чарівна українська музика, пісні та композиції у виконанні неймовірних солістів театру: заслуженої артистки України Олени Старікової, лауреатів міжнародних конкурсів Юлії Антонової, Олександра Золотаренка та Євгена Лисицького, дипломанток міжнародних конкурсів Юлії Форсюк та Олесі Мішаріної та чарівної скрипальки Наталі Бабарук.

Приємним сюрпризом стала участь у виступі соліста Схід Опера Сергія Леденьова, який заспівав для глядача "Соколята" В. Хурсенка та "Варто, чи ні?" О. Пономарьова.У святковій програмі лунали твори як сучасних авторів, так і народні пісні: "Квіти мінних зон" (С. Вакарчук), "Місто спить" (І. Шамо), "Ой, вийду за село" (А. Данилка), "Сама файна" (з репертуару гурту "Лісапетний батальйон"), "Дикі танці" (Р. Лижичко), "Palladium" (К. Дженкінса) та інші.

Глядачі дарували оплески та кричали "Браво!", підспівували та пританцьовували, всміхалися та плакали. Очі сяяли радістю від нової зустрічі...

Квіти, обійми, оплески...Вдячність охопила усіх присутніх!На жаль, останні події зробили неможливим відкриття сезону на сценічних майданчиках театру, але артисти раді будь-якій можливості бачитися зі своїми шанувальниками, адже вірять - настане час, і велика зала ХНАТОБ / СХІД OPERA знову наповниться глядачами, де відбудеться концерт до Дня Перемоги нашої вільної та незалежної України!

Дякуємо! Чекаємо наступної зустрічі!

Читайте також: