Чарівна артистка з Харкова підкорює серця іноземців українськими піснями (фото, відео)

4952
Серця сотень поляків б'ються в унісон із серцями українців завдяки таланту справжньої українки.


В рамках гастрольного туру Польщею Елеонора Джулік — заслужена артистка України з Харкова — бере участь у великих гала-концертах оперети та музики під назвою «Карнавал у Відні». З 14 по 30 січня артисти покажуть свій виступ в 15 містах Польщі.Кожного разу на сцені виступає понад 40 артистів - це оркестр, що складається з 25 музикантів, балет, та чарівні співачки-вокалістки. Глядач занурюється в унікальну музичну подорож найвидатнішими хітами оперети.Для нашої видатної землячки головним в цьому проєкті є те, що вона може донести світу інформацію про нашу країну і війну в ній. 

"Вчора із залу поляки нам кричали «Слава Україні», та співали з нами разом, стоячи, «Гей, соколи!» СЛАВА УКРАЇНІ!" - розповідає Елеонора Джулік. І такі палкі прояви любові до України спостерігаються майже в кожному місті. А ще поляки дуже хвилюються, слідкуючи за жахом війни...

"Вчора після концерту підходили поляки та питали: «А вони не пройдуть далі… точно не пройдуть?» Ми зрозуміли - вони бояться… Бояться війни у своїй країні! І артисти запевнили - ми їх не пропустимо! Віримо в свою ПЕРЕМОГУ! Віримо в ЗСУ!" - розповіла зірка.Після жахливого обстрілу Харкова на сцені музиканти виконали «Ми Є!» (Парафраз на мелодію М.Вербицького (Гімн України)).Кожен виступ - це сотні сердець поляків, які б'ються в унісон із серцями українців. Більше фото та відео на сторінці Елеонора Джулік на фейсбуці та офіційній сторінці туру.

"Продовжуємо працювати. Бувають по два концерти в день, як було у Познані, з інтервалом в 30 хвилин. Я вже запрошена на інші проекти. Перший свій гонорар віддала військовому, якого особисто згаю, це була моя принципова позиція! - розповіла журналістці GX справжня патріотка та чарівна зірка - заслужена артистка України - Елеонора Джулік. - Вірю! Все буде добре! Просто треба працювати!"Нагадаємо, Елеонора та уся її родина з перших днів війни займається волонтерською допомогою, ще й донатить зі своїх гонорарів на підтримку ЗСУ. А ще зірка попри щільний графік встигає слідкувати за подіями у рідному місті, з болем у серці реагуючи на кожен ворожий обстріл рідного міста, на кожне болюче повідомлення про наші втрати, намагаючись допомогти й словом, й ділом.

Дякуємо кожному, хто підтримує Україну в ці жахливі часи! Разом ми сильні! Україна переможе!

Фото, відео та матеріал: архів Елеонори Джулік

Читайте також: