Окупанти знову планують наступ на кордоні Харківської області (карта)

1041

Станом на 18 червня, ворог нарощує особовий склад для наступу на Борову. Про це йдеться у повідомленні аналітичного ресурсу DeepState.

Зокрема, на ділянці від Райгородки до Нововодяного рашисти зібрали до 10000 військових та близько 450 ОВТ, з яких 200 артсистем.

"Мета очевидна — спроба повторити минулорічний наступ на Борову", - зазначають аналітики..

Попри перевагу ворога в кількості та постійні інтенсивні штурмові дії вздовж усіє смуги наступу, на цьому напрямку міцно утримують позиції бійці 3 Окремої штурмової бригади.  

Проти захисників Харківщини розгорнуто сили 20-ї армії у вигляді 3 та 144 дивізій, які представлені 236 артилерійською бригадою та 11 полками: 7 мотострілецьких, 2 танкових та 2 артилерійських. До того ж, залучено найманців з нерегулярних армійських підрозділів. Відомо про присутність "шторм v", "чорна мамба", "фіксики" та "чвк патріот". А ще для підтримки порядку прибув підрозділ БАРС-14.

Вже три тижні поспіль ворог проводить підготовчі заходи у вигляді прощупування слабких місць в обороні ЗСУ. Відбуваються безперервні штурми позицій 3 Окремої штурмової бригади. Ворог втрачає особовий склад, але щотижня прибуває від 2 до 4 сотень свіжомобілізованих рашистів. Цього вистачає як для поповнення, так і для нарощення угрупування. Поки що тактика "м'ясних штурмів" не дала суттєвого результату лише за рахунок того, що на ділянці перебуває сильна бригада. Але, нажаль, сили не рівні...

За наявною інформацією, противник планує повторити минулорічну стратегію з виходом спочатку на лінію Надія-Новоєгорівка, а потім вже на Першотравневе-Чернещина.

"Виходячи з даної ситуації, важливо не повторити минулорічних помилок, так як рівень управління військами у російських окупантів дещо виріс. Викликає занепокоєння й наявність значного числа найманців, яких в основному використовують для штурмових, а не оборонних дій", - підсумовують на DeepState.

Читайте також: