Які населені пункти Харківської області атакують окупанти: інформація на 23 грудня 2025 року

Протягом минулої доби ворожих ударів зазнали 3 населені пункти Харківської області.
Ворог активно застосовував по Харківщині різні види озброєння: 3 БпЛА типу «Герань-2»; 32 БпЛА (тип встановлюється).
Пошкоджено та зруйновано обʼєкти цивільної інфраструктури: у Куп’янському районі пошкоджено 5 приватних будинків, господарчі споруди, гаражі (у селищі Приколотне).
До того ж ворог не припиняє спроби штурмувати позиції ЗСУ: з 22 по 23 грудня рашисти 17 разів атакували на Харківщині (загалом, за вчора по Україні зафіксовано 205 бойових зіткнень), але їх дії були марні – ситуація залишається під контролем наших військ.
Про це повідомляється в оперативній інформації Генштабу ЗСУ.
На Південно-Слобожанському напрямку противник шість разів штурмував позиції наших підрозділів поблизу населених пунктів Сотницький Козачок, Вовчанськ, Дворічанське та у бік Вільчі, Колодязного.
На Куп’янському напрямку за добу відбулося 11 атак окупантів. Сили оборони відбили штурмові дії противника у районах Піщаного, Загризового та у бік Курилівки, Новоплатонівки, Куп’янська.
Фото та матеріал: ХОВА, начальник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов, Головне управління ДСНС України у Харківській області, поліція та прокуратура Харківської області
Поширити: