Перейти до основного вмісту

Від удару ворожого дрону люда залишилась без кінцівок: рашисти не припиняють атакувати Харківщину (фото)

22.12.2024 14:00
1788

Вже сьогодні, 22 грудня, близько 11.15 ворожий FPV-дрон влучив біля магазину у місті Купʼянськ. Цивільний 56-річний чоловік, який йшов по вулиці, отримав поранення кінцівок. Поранення призвели до ампутації. Постраждалий був госпіталізований до лікарні.


До того ж 21 грудня о 03.46 в селі Кіндрашівка (Куп’янський район) пошкоджені приватний будинок, паркан, господарчі споруди; 09.20 – артобстріл села Сенькове (Куп’янський р-н, Курилівська ТГ) від обстрілу загорівся приватний будинок, пошкоджені приватні будинки, господарча споруда, без постраждалих; 13.50 – в селі Борщова (Харківський р-н, Липецька ТГ) влучання по відкритій території – без руйнувань та постраждалих; влучання FPV-дрона в селі Подоли (Куп’янський район) обійшлося без руйнувань та постраждалих.

Прокурори та слідчі поліції документують чергові воєнні злочини, вчинені російськими військовослужбовцями.

Фото, відео та матеріал: Харківська обласна прокуратура, Головне управління ДСНС України у Харківській області, ХОВА, Головне Управління Національноі поліціі в Харківській області, офіційні сторінки начальника Харківської обласної військової адміністрації Олега Синєгубова

Наталя Бойченко

Поширити:




Всі права захищені. "GX" 2015-2025. Відповідальність за зміст реклами несе рекламодавець. Думка авторів може не збігатися з думкою редакції.